هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون ومشخصی می باشد که براساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم شبکه های اجتماعی و … نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت  می باشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد. این قوانین در قالب توافقنامه زیر ارائه گردیده است:

توافقنامه

متن حاضر متعلق به سایت بنیادتوسعه گردشگری آسیا می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

الف: شرایط عضویت

عضویت در سایت بنیادتوسعه گردشگری آسیا تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن از آنجائیکه مدیریت سایت بنیادتوسعه گردشگری آسیا تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم، پر نشاط و پرمحتوا جهت ارتقاء خلاقیت فردی و اجتماعی نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.

اطلاعات خصوصی

اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت بنیادتوسعه گردشگری آسیا محفوظ می باشداطلاعات شما در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

شرایط استفاده

اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ….، غیر اخلاقی و غیر قانونی در نگارش های خود نمی باشند.

بنیادتوسعه گردشگری آسیا خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که در برروی سایت قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده بر عهده صاحب آن نگارش (عضو مربوطه) خواهد بود.

بنیادتوسعه گردشگری آسیا می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.

در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک “فراموشی کلمه عبور” می توانید آنرا دریافت کنید.

در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

حقوق مالکیت معنوی:

استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.

کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای بنیادتوسعه گردشگری آسیا متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.

بنیادتوسعه گردشگری آسیا مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید. (بعنوان مثال آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد).

کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند.

نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه غیر قانونی محصولات فرهنگی از جمله دانلود نمودن آموزش های صوتی و تصویری بدون مجوز ناشر در سایت ممنوع است.

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

گام اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

گام دوم:

پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف ) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

گام سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سایت

گام چهارم: ارسال کالا توسط سایت با پیک یا پست

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، بنیادتوسعه گردشگری آسیا حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره ۲

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

قوانین ثبت نام کلاس های آموزشی درسایت:

‎ثبت نام دوره های آموزشی، باید به نام شخص متقاضی دوره، شهریه دوره به صورت آنلاین (پرداخت اینترنتی) پرداخت کرده و یا به حساب اعلام شده واریز و اصل فیش و یا شماره پیگیری تحویل مسئول آموزش گردد..

 

۱ـرعایت پوشش اسلامی و اخلاقی برای کلیه فراگیران در محیط آموزشی الزامی است.

۲ـحضور فراگیران در کلاس قبل از حضور استاد الزامی است.

۳ـحضور همراه به هر عنوان در کلاس ممنوع است.

 

۴ـاستفاده از تلفن همراه و استعمال دخانیات در محیط آموزشی ممنوع می‎باشد.

 

۵ـشرکت بنیادتوسعه گردشگری آسیا در قبال اموال همراه فراگیران هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

۶ـفراگیر موظف به حضور مرتب در کلاس‎ها طبق برنامه تعیین شده می‎باشد.

 

۷ـکلاس در صورت به حد نصاب رسیدن دوره برگزار می گردد. در غیر این صورت کل شهریه به داوطلب مسترد خواهد شد.

 

شرایط و نحوه بازپرداخت شهریه به علت انصراف از دوره آموزشی:

 

الف-  متقاضی انصراف از دوره لازم است دلیل انصراف خود را به صورت کتبی به واحد آموزش اعلام نماید.

 

ب-  میزان استرداد شهریه مطابق جدول ذیل خواهد بود:

 

زمان انصراف: میزان استرداد شهریه

۱-  بیست و چهار ساعت قبل از تشکیل کلاس: استرداد ۷۰% شهریه

۲- همزمان با تشکیل کلاس و عدم شرکت فراگیر در جلسه ای از کلاس : استرداد ۵۰% شهریه

۳- پس از تشکیل یک جلسه و عدم شرکت فراگیر در جلسه ای در کلاس : استرداد ۲۰% شهریه

۴- پس از تشکیل جلسه دوم و عدم شرکت فراگیر در جلسه ای در کلاس : به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

.

قوانین و مقررات سایت بنیادتوسعه گردشگری آسیا طبق توافقنامه بالا اعلام گردید و پیشاپیش از همکاری تمام اعضای عزیز نهایت قدردانی را داریم .

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *