محب خدایی معاون گردشگری کشور در پایان برگزاری رویداد همدان ۲۰۱۸ گفت :
در برگزاری کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ ، همدان نمره قبولی گرفت / همدان تا همیشه باید سطح پایتخت کشورهای آسیایی بودن را حفظ کند/ همدان باید برای ۳۶۵ روز رویداد تعریف کند

🛑🛑معاون گردشگری کشور در گفتگوی اختصاصی با کمیته اطلاع‌رسانی همدان ۲۰۱۸ عنوان کرد: همدان تا همیشه باید سطح پایتخت کشورهای آسیایی بودن را حفظ کند این به آن معنا است که کسب عنوان پایتخت گردشگری آسیا توسط همدان یک عنوان ماندگار خواهد بود .
⬅️محمد محب‌خدایی عنوان کرد: کسب این عنوان برای همدان بیانگر آن است که از این به بعد این استان نه تنها باید سطح تعریف شده را حفظ کند بلکه باید آن را ارتقاء دهد این بدان معنا است که همدان باید برای ۳۶۵ روز رویداد تعریف کند و زمینه ایجاد انگیزه برای سفر به همدان را رقم زند.
⬅️معاون گردشگری کشور عنوان کرد: از آنجا که گردشگری یک رویداد جهانی است در برگزاری برنامه‌های در سطح بین‌المللی در سطح مشارکت ملی در حتی بین‌المللی نقش بسیار تأثیرگذاری دارد.
⬅️کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ باید سطح گردشگری استان را به گونه‌ای ارتقا دهد که زمینه‌های توسعه در همه موارد را ایجاد کند و محور برنامه‌ریزی استان باید در همه بخش‌ها بر اساس گردشگری مدون شود تا بتواند همه محصولات این حوزه را در بر گیرد.
⬅️وی در زمینه چگونگی سطح برگزاری کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ اعلام کرد سطح این رویداد مطلوب و خوب بود و همدان توانست نمره قبولی را از لحاظ اجرا به خود اختصاص دهد.
وی در زمینه نقطه قوت برگزاری این کنفرانس عنوان کرد: نقطه قوت برگزاری کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ انسجام عملکرد مطلوب مسئولان منطقه از جمله استاندار همدان، معاون عمرانی وی، نمایندگان مردم در مجلس، مدیران استانی و عوامل اجرایی بود.
⬅️محب خدایی تأکید کرد: تکاپوی حوزه اطلاع رسانی و استفاده مطلوب از اصحاب رسانه در این رویداد توانست نقش بسزایی در انعکاس کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ ایفا کند.
محمد محب‌خدایی ۲۰۱۸اظهار کرد: رویداد ۲۰۱۸ همدان فرصت بزرگی در گردشگری کشور است که مقاصد جدیدتری را به مقصدهای بعدی ما اضافه کند. هر کشوری که بخواهد خود را به مقاصد جدید گردشگری وصل کند باید اول گردشگری داخلی خود را تقویت کند که خوشبختانه در همین راستا شاهد رشد فرهنگ گردشگری در همدان بودیم.
⬅️معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: با همت استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان و انسجام خوب در این استان، شاهد برگزاری رویداد گردشگری «همدان ۲۰۱۸»به نحو احسن بودیم
وی با بیان اینکه این رویداد بزرگترین رویداد گردشگری کشور و جهان است، افزود: ظرفیت‌های استان همدان شایسته معرفی در جهان بود که امیدوارم شاهد حضور گردشگران بیشتری در این منطقه باشیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *